środa, 28 stycznia 2015

Zimowa inspiracja - beGLOSSY styczeń 2015


Trochę później, ale i u mnie na blogu pojawia się styczniowa edycja beGLOSSY Zimowa inspiracja. Pudełko zawiera w tym miesiącu 6 produktów, z czego 4 pełnowymiarowe. Zapraszam do oglądania i komentowania :)Dostałam wersję D w skład której wchodzą:
  • Przyspieszacz wysychania lakieru, Cztery Pory Roku, 15 ml - pełny produkt
  • HYSÉAC MAT KREM, Uriage, 15 ml
  • Cukrowa pianka peelingująca do ciała, Organique, 100 ml - pełny produkt
  • COLOR TREND Soft Touch Line LIPLINER, Postquam, 4 g - pełny produkt
  • EXPERT GEL TECHNOLOGY NAIL POLISH with ACRYL & POLYESTER, Pierre Rene 11 ml - pełny produkt
  • 100 % oliwkowe mydło do ciała i włosów, d'OliveOrganique znam i lubię, nie raz pojawiała się też w pudełkach beGLOSSY, przyjemna w użyciu pianka, bardzo delikatnie peelingująca, za to dobrze się pieni i pięknie pachnie.


Pierwszy raz stosuję ten krem, pachnie przyjemnie, ładnie matuje, na chwilę obecną jestem na tak.


Nie znam marki Postquam, spotykam się z nią po raz pierwszy, trafiła mi się konturówka w kolorze Intense Red, cieszę się, bo dla mnie idealny. Sama kredka wydaje mi się trochę twarda i oporna, nie wiem, jak Wasze spostrzeżenia, ale ja wolę bardziej miękkie i kremowe konturówki.


Lakier Pierre Rene, hmm... sama nie wiem, kolor przyjemny, co do trwałości jeszcze nie wiem, bo obecnie jestem fanką lakierów hybrydowych, z tego co pamiętam w poprzednim pudełku też był lakier. Nie do końca jestem zadowolona.


Mydełko oliwkowe, miniaturka, fajne jako dodatek do pudełka.


Przyspieszacz wysychania lakieru, pewnie w końcu wypróbuję, ale na chwilę obecną wolę hybrydy i tutaj ten produkt mi się nie przyda. Ale ogólnie na plus.

Całe pudełko oceniam na 4, nie jest złe, choć bywały o niebo lepsze wersje w poprzednich miesiącach. Ja dalej mimo lepszych i gorszych boxów pozostaję wierna beGLOSSY, bo sam moment oczekiwania na pudełko-niespodziankę jest dla mnie najfajniejszy :D