czwartek, 20 marca 2014

Full of fashion - czy warto?


Wczoraj dotarło do mnie pudełko Full of fashion, które kupiłam poprzez Glossybox w specjalnej ofercie. Byłam bardzo ciekawa marki, dlatego z nieskrywanymi emocjami czekałam na przesyłkę.Czym jest Full of fashion? Pojawiła się niedawno na naszym polskim rynku, jako projekt e-commerce, który działa podobnie jak Glossybox, na zasadzie subskrypcji.
Co miesiąc możemy wybrać jeden z zestawów akcesoriów, w trzech różnych stylach: Chic&Classic, Street&Fashion i Color&Trendy. Na tej podstawie otrzymujemy specjalnie dobrane dla nas dodatki (kolczyki, apaszki, naszyjniki itp.)


W moim pierwszym pudełku, które muszę przyznać bardzo mi się spodobało, otrzymałam m.in. bransoletę w złotym kolorze z motywem plastra miodu. Lubię takie dodatki, jest masywna, dobrze komponuje się z wieloma kolorami, pasuje do mojego stylu, więc chętnie będę ją nosić.


Drugą rzeczą, którą znalazłam w środku jest duży, złoty naszyjnik tworzony przez ażurowe liście. Całość zamocowana jest na grubym łańcuchu. Już jakiś czas zbierałam się do zakupu masywnego naszyjnika, więc ten trafił idealnie.


Trzeci dodatek to czarne apaszka, uniwersalny must have każdej szafy. Apaszka jest sporej wielkości, można spokojnie kilka razy owinąć się wokół szyi.

Pudełko samo w sobie jest dość ładne, inne niż Glossybox, które jest o wiele twardsze. Dwukolorowe, z czarnego i szarego kartonu, przypomina mi pudełka w stylu eco. W środku karteczka wyjaśniająca zawartość.


Full of fashion można kupować poprzez subskrypcję i wtedy kosztuje 59 zł miesięcznie. Można też kupić pudełko jednorazowo za 79 zł, albo skorzystać z pakietu na kilka miesięcy. Zasady jak w Glossybox.

Czy warto? Szczerze mówiąc po jednym pudełku trudno stwierdzić, to które dostałam bardzo mi się podoba i chętnie będę korzystać z jego zawartości, natomiast dla mnie jeszcze trochę za wcześnie, aby wiązać się z marką subskrypcją, czy pakietem miesięcznym. Zobaczę, jak będą wyglądały kolejne boxy, może zdecyduję się na pojedynczy zakup.

Napewno jest to ciekawa oferta na zakup akcesoriów, których nigdy za mało, oszczędza czas, jest wygodna i zaskakująca. Produkty wydają się być dobrej jakości, cena pudełka wydaje mi się adekwatna do zawartości. Wydaje się też ciekawą formą prezentu, z której ja chętnie skorzystam.

A jak u Was? Macie już swoje doświadczenia z Full of fashion?