środa, 16 lipca 2014

Sephora Eyebrow editor


Podczas gdy w wielu miejscach czytam o genialnym Aqua Brow (i chętnie go przetestuję), ja wybrałam dla siebie na dobry początek Eyebrow editor z Sephory. Malutkie pudełeczko kryje w sobie dwa kolory i wosk do brwi, ale ma też bardzo przydatną skrytkę, o której niżej.Eyebrow editor, który tutaj widzicie to zestaw w kolorze Midnight brown nr 03, nie wiem, czy są dostępne również inne odcienie, bo nie znalazłam takowych. Faktycznie są to uniwersalne barwy, zimny jaśniejszy szaro-brązowy i cieplejszy brązowy, łatwo je pomieszać i uzyskać porządany efekt. Do tego wosk utrwalający niesforne włoski. I zapowiedziana skrytka :)


Po wysunięciu kieszonki znajdującej się w dole kasetki znajdziemy mini przyrządy do brwi, małą pęsetę, skośny pędzelek i szczoteczkę do brwi, czyli wszystko czego do szczęścia potrzeba. Kasetka jest na tyle mała i poręczna, że bez problemu zmieści się w każdej torebce.


Kolory na brwiach utrzymują się dość dobrze, nie wymagają częstych poprawek, zobaczymy jak spiszą się w trakcie upałów, ale na chwilę obecną stwierdzam, że trwałość jest zadowalająca.


Podsumowując pomysł na taką kasetkę all-in-one wydaje się ciekawy, kolory są na tyle uniwersalne, że większości z nas będą pasować. Niżej możecie zobaczyć jak wyglądają na moich, nie zawsze idealnych brwiach. :)


Jak Wam się podoba?